Member/Resident Cost $55: Single lesson, 1 Person $65: Single lesson, 2 Persons $75: Single lesson, 3 Persons $85: Single lesson, 4 Persons
$190: Four lessons, 1 Person $200: Four lessons, 2 Persons $210: Four lessons, 3 Persons $220: Four lessons, 4 Persons
$315: Eight lessons, 1 Person $325: Eight lessons, 2 Persons $335: Eight lessons, 3 Persons $345: Eight lessons, 4 Persons
| Non-Resident Cost$66: Single lesson, 1 Person $76: Single lesson, 2 Persons $86: Single lesson, 3 Persons $96: Single lesson, 4 Persons
$228: Four lessons, 1 Person $238: Four lessons, 2 Persons $248: Four lessons, 3 Persons $258: Four lessons, 4 Persons
$378: Eight lessons, 1 Person $388: Eight lessons, 2 Persons $398: Eight lessons, 3 Persons $408: Eight lessons, 4 Persons
|